להזמנות 03-6816141
נגישות
  • ניווט מקלדת
  • צבעוניות חד-גוונית
  • צבעוניות הפוך
  • A-A-A
מאמרים
blog.jpg

למה שהילדים שלכם לא ייהנו מהאיכות הגבוהה ביותר

בשנים האחרונות, התלבושת האחידה עושה קאמבק מרשים אצל ילדי ישראל, ובצדק. אם עד לפני כמה שנים כל ילד בחר מה ללבוש לקראת יום הלימודים שלו, כיום ישנה האחדה. הילדים הולכים לבית הספר עם חולצת טריקו שעליה מוטבע סמל בית הספר. ברוב המקרים הם רשאים לבחור את צבע החולצה, אבל הלוגו של בית הספר נשאר חזק וברור ומשדר מסר – הילד שלובש את החולצה בא ללמוד.

תתפלאו ילדים אוהבים ללבוש תלבושת בית ספר

יש ילדים שעשויים להגיד כמה שהם מתגעגעים לבגדים הרגילים שלהם, אבל בסתר לבם, לחולצות בית ספר דווקא יש יתרון. באופן אוטומטי, מהרגע בו הילדים לובשים את החולצה, משהו במוד שלהם משתנה. פתאום הם הופכים לתלמידים, במלוא מובן המילה. הם נכנסים לדמות, אם תרצו.

חולצות בית ספר מלכתחילה הפכו לעניין שהוא בגדר חובה בגלל סיבה עיקרית: הן יוצרות אחידות. לפחות בכל מה שקשור לחולצה, אין מעמדות. אין מצב שילד ירגיש רע כי חבר שלו לובש חולצת מותגים והוא לא יכול להרשות לעצמו. עד כמה שאפשר, חולצות יכולות לתרום לשוויון, לערכים, וזה בדיוק מה שאנחנו רוצים להנחיל לילדים שלנו. ערכים כאלה מלווים אותנו בסנס טקסטיל, וגורמים לנו להיות גאים בעצמנו.

לא מתפשרים על האיכות

תלבושת אחידה היא לא עוד בגד בארון. תלבושת אחידה היא בגד שהילדים לובשים מדי יום ביומו, במשך שעות רבות, אשר אמור ללוות אותם מהצלצול הראשון של האחד בספטמבר ועד החופש הגדול הבא. לגמרי טבעי לרצות חולצה איכותית, כזאת שתרגיש נעים על הגוף, לא תציק, לא תגרד, שהלוגו לא יתבקע אחרי כביסה או שתיים, וגם שהבד שמתחת למקום בו ממוקם הלוגו לא ירגיש מוזר ומגרד. בקיצור, החולצה צריכה להרגיש כמו טבע שני, כמו עור שני, ולתת לילד להתרכז במה שחשוב – בית הספר.

סנס טקסטיל מקפידה על האיכות הכי גבוהה שיש, למען הילדים שלכם. תוכלו למצוא אצלנו מגוון עשיר של לוגואים של בתי ספר רבים, כך שגם בית הספר בו הילד או הילדה שלכם לומדים יהיה ברשימה. תוכלו למצוא מחירים נוחים, שזה כמובן לא עניין של מה בכך. חשוב מכך, החולצות הן הכי איכותיות שיש, כאלו שיגרמו לילד או לילדה להרגיש טוב. לא פחות חשוב, החולצות הן באיכות הגבוהה ביותר, כאלו שתוכלו להיות בטוחים שישרדו כביסה אחרי כביסה במצב מושלם. הכי טוב שיש לילדים שלכם.

חזרה למאמרים