להזמנות 03-6816141
נגישות
 • ניווט מקלדת
 • צבעוניות חד-גוונית
 • צבעוניות הפוך
 • A-A-A

אודות

about.jpg

תלבושות אחידות לבתי ספר, מוצרי טקסטיל לפרסום, פתרונות ביגוד לארגונים, קולקציות הלבשה לחברות ועוד. הכירו את סנס טקסטיל, יבואנית מוצרי הטקסטיל אשר עומדת בחזית אופנת ההלבשה האחידה בישראל. אנו מציגים קטלוג מרשים של חולצות, מכנסיים, טייצים וקפוצ'ונים. סנס טקסטיל היא יבואן חולצות מוביל, כאשר הבגדים הם תו תקן לאיכות. הם זמינים עבורכם ביותר מ-50 צבעים שונים ובאין ספור גזרות עדכניות לכל עונה ולכל מטרה. 

סנס טקסטיל היא יבואנית חולצות ומוצרי טקסטיל אשר מובילה את אופנת ההלבשה האחידה בישראל. החברה נוסדה לפני למעלה מ-20 שנה והיא צברה לעצמה שם ומוניטין שהולכים לפניה. המוצרים האיכותיים שלנו נמכרים בחנויות מובחרות בפריסה ארצית.

החברה מייבאת ומשווקת חולצות, מכנסיים, טייצים, קפוצ'ונים לכל עונות השנה. המוצרים מתאימים לבתי ספר, ביגוד לתלבושת אחידה, מוצרי טקסטיל לפרסום, קולקציות הלבשה לארגונים, פתרונות לקבוצות גדולות ועוד. אנחנו עובדים מול חנויות ועסקים, אך באתר האינטרנט החדש שלנו גם לקוחות פרטיים מוזמנים להתרשם מסל מוצרינו הרחב.

יבואן חולצות - מומחים לתלבושת אחידה

מוצרי ההלבשה של סנס טקסטיל הם תו תקן לאיכות ואנו מקפידים לייבא אך ורק חולצות ומכנסיים אשר עשויים מבדים נעימים, נוחים, ייעודיים להדפסה ומתאימים לאקלים הישראלי. היות שאנו פעילים מאד בקרב מוסדות חינוך, והיות שרבים מלקוחות הקצה שלנו הם ילדים ובני נוער, סנס טקסטיל מספקת מענה מושלם מבחינת עמידות בבלאי לאורך זמן והתמודדות עם כביסות רבות.

מוצריה של סנס טקסטיל הפכו למותג מוביל בבתי ספר בישראל ואי לכך חשוב לנו לשמור על מחירים הוגנים. התמחור של המוצרים מתכתב מצד אחד עם האיכות, ומצד שני מתאים לתקציב של כל משפחה בישראל. החברה פועלת בתל אביב ומחזיקה באופן קבוע מלאי עצום וזמין של כל הצבעים, הגזרות, העיצובים, הבדים והסגנונות.

מניפת צבעים עשירה ומגוון עצום של גזרות
מוצרינו זמינים עבורכם במניפת צבעים ססגונית ובה למעלה מ-40 גוונים שונים. עולם האופנה הוא דינאמי ומשתנה ועל כן סנס טקסטיל עומדת תמיד עם היד על הדופק ומציעה מבחר עשיר של גזרות. הגזרות והקולוקציות שלנו מתעדכנות כל הזמן והן מתאימות לציבורים שונים בחברה הישראלית (דתיים, חילונים וכו'). הבגדים זמינים לכל הגילאים ובכל הגדלים, החל מתינוקת בני שלושה חודשים ועד מבוגרים במידות גדולות.

לקוחות עסקיים
לצד פתרונות ביגוד לתלבושות אחידות בבתי ספר, סנס טקסטיל מפעילה מחלקה ייעודית למוצרי טריקו לפרסום אשר עובדת מול חברות גדולות וארגונים. 

המותגים שלנו
 • אופנת גברים ונשים
  מבחר עשיר של חולצות ומכנסיים לנשים וגברים בשלל מידות, גזרות וצבעים
  מעבר לקולקציה
 • אופנת ילדים ונוער
  בגדי ילדים ונוער אשר זמינים עבורכם במניפה ססגונית של גזרות, צבעים, גוונים ומידות. הביגוד לילדים ולנוער מתאים להדפסות ולשימוש יומיומי לאורך זמן
  מעבר לקולקציה
 • אופנה לקטנטנים
  בגדים נעימים ואיכותיים לקטנטנים בשלל צבעים, גזרות ומידות. הבגדים זמינים מגיל שלושה חודשים ובקולקציה תפגשו בגדי גוף, מכנסיים וחולצות
  מעבר לקולקציה
לומדים עם סטייל – אופנה מושלמת להדפסת תלבושת אחידה
סנס טקסטיל משווקת מגוון רחב של מוצרי טקסטיל לתלבושת אחידה בבתי ספר. הבגדים שלנו מיועדים להדפסות ושומרים על איכותם לאורך זמן. הם זמינים בכל המידות, בכל הצבעים ועם מגוון עשיר של גזרות ובדים.
 • הדפסה איכותית
  מוצרי טקסטיל שמתאימים להדפסות בשלל צבעים תוך שמירה על איכות ההדפסה לאורך זמן
 • מגוון צבעים ומידות
  מוצרי ביגוד במניפה רחבה של כמעט 50 גוונים שונים מכל צבעי הקשת ומכל הסגנונות
 • גזרות אופנתיות ונעימות למגע
  הבגדים של סנס טקסטיל עומדים בקצב המהיר של עולם האופנה ויש לנו גזרות עדכניות אשר מתאימות לכל המגזרים בישראל