להזמנות 03-6816141
נגישות
  • ניווט מקלדת
  • צבעוניות חד-גוונית
  • צבעוניות הפוך
  • A-A-A
מאמרים
blog.jpg

תלבושת אחידה

תלבושת אחידה לבית הספר ניתן להשיג במקומות רבים, אך רכישה דרך היבואן עצמו תהפוך את הסיטואציה לכדאית מאוד מבחינה כלכלית, בלי התפשרות על האיכות. סנס טקסטיל משרתת בתי ספר לאורך כל הארץ עם חולצות וביגוד איכותיים עם הסמלים והלוגו של ביה"ס.

כמה יפה לראות תלמידי בית ספר לבושים כולם עם תלבושת זהה, המשדרת ממלכתיות וקו אחיד עם בית הספר כולו. החולצה כוללת כמובן גם את סמל בית הספר. באפשרותכם לרכוש את התלבושת דרך מגוון חנויות, אך יש לכם אופציה גם דרך הספק המרכזי של ביגוד וטקסטיל לבתי ספר - סנס טקסטיל. כך תוכלו ליהנות מחולצות וביגוד לבית ספר ברמה גבוהה ובמחיר נוח. יוקרתי, אך לא יקר.

חשיבותה של תלבושת אחידה

תלבושת לבית ספר היא דבר חשוב, ואין כמעט מוסד לימודים שלא יודע את זה. כל סוגי המוסדות לכל הגילאים, קובע לעצמו תלבושות אחידות בהן כל התלמידים צריכים להופיע. הסיבות להנהגת תקנה זו הם רבות ומגוונות, נציין כמה מהם:

  • התלבושת נושאת עליה את הסמל של מוסד הלימודים וכך כולם יודעים לאיזה מוסד שייכים תלמידים אלו.
  • היא יוצרת אחידות בין הכלל. לא מדובר סתם בקבוצה של ילדים שאין שום קשר ביניהם, אלא בקבוצה מגובשת אחידה של תלמידים שקשורים למקום אחד. זה יוצר אחדות ביניהם וקשר עם שיתוף בין כולם.תלבושת אחידה
  • חוסכת הרבה כסף להורים היות ואין להם צורך לקנות לתלמידים בגדים. פשוט מאד קונים לכולם את אותם בגדים ופטורים מהחיפוש אחר בגדים מתאימים.
  • תלבושת כללית שהיא אחידה לכל תלמידי בית הספר מונעת תחרות בין התלמידים ומונע יצירת רמות חברתיות שונות בכיתה. אין ילדים שמתלבשים יותר יפה מכולם, ואין מי שמתהדר בלבוש ממותג. בכיתה כולם שוים וכולם נראים אותו דבר עם התלבושת האחידה וזה יוצר שוויון בין ילדים ומונע קנאה ותחרות.
  • בארוע של פעילות בו משתתפים מספר בתי ספר עם הרבה מאד תלמידים, קל יותר לזהות לאן כל סוג של תלמידים שייכים. היות וכל בית ספר מתאפיין בסוג אחד של תלבושת אחידה קל להגיע אל קבוצה מסוימת ולמצוא אותם בתוך הכלל.
  • כשיוצאים לטיול, והילדים מתפזרים בשטח, צריך לשוב ולאסוף אותם. אם ילד לבוש עם תלבושת במיתוג בית הספר, קל לזהות אותו בשטח הפתוח. גם לאסוף קבוצת ילדים מתרחקת ולזהות אותם ממרחק, קל יותר כאשר כולם לבושים בצורה אחידה ומזהה אותם.

 איפה קונים תלבושת אחידה?

ברור אם כן כי התלבושת האחידה היא מחויב המציאות, ואין מוסד שלא מבין את זה היום. כל התלמידים נוהגים להגיע לבית הספר עם תלבושת אחת זהה, למעט הצבעים המתחלפים, ואין מי שמוותר על האופציה הזו. נותר רק לדעת איפה קונים תלבושת לבית הספר ומה המקום הנכון לרכוש אותו. כי חשוב שהוא יהיה עשוי מאיכות מעולה, ויחזיק מעמד לאורך שנים.

התלבושת האחידה לבית הספר של סנס טקסטיל

חברת סנס טקסטיל, המייצרת חולצות בית ספר ומגוון בגדים נוספים, עומדת בקריטריונים הכי מעולים של תלבושת איכותית ואחידה ומשווקת לחנויות חולצות של כלל בתי הספר. כדאי מאד להקפיד לרכוש תלבושת דווקא בחנויות שצברו ניסיון עם ייצור בדים איכותיים בלבד, המיובאים על ידינו.

 זה מה שחברת סנס טקסטיל מבטיחה - איכות ללא פשרות של תלבושת אחידה!

קראו עוד: תלבושות בית ספר
קראו עוד: בגדים לבית ספר

חזרה למאמרים