להזמנות 03-6816141
נגישות
  • ניווט מקלדת
  • צבעוניות חד-גוונית
  • צבעוניות הפוך
  • A-A-A
מאמרים
blog.jpg

חולצות לפרסום

כאשר לובשים חולצות לפרסום מעבירים מסר חי לכל העיר, מדובר בסוג מוצלח של פרסום שלא כדאי לפספס. איפה קונים חולצות לפרסום? למה זה כל כך כדאי? במאמר שלפנינו. וכן, ככה כולם רואים את המסר!

מטרת חולצות לפרסום

חולצות לפרסום היו פעם דבר מוזר, שכמעט ולא ראו אותם ברחוב. כאשר אנשים היו נתקלים במישהו שלבוש עם חולצות לפרסום זה היה נראה משונה, ואולי תופעה מוזרה. היום מדובר בעניין נפוץ - ולעיתים גם אופנתי. הדרך ליצירת חולצה לפרסום מתחילה כמובן בבחירת החולצה האיכותית.חולצות לפרסום

חולצות - פלטפורמת פרסום נוספת

אנשים מבינים היום כי חייבים להגדיל את שיטות הפרסום ולהרחיב את האפשרויות לאחר שמוצו כבר הדרכים המקובלות של פליירים, מודעות רחוב, וכתבות עתונאיות, חשבו על דרך נוספת ויצירתית איך לפרסם בצורה יעילה. הדרך הובילה אם כן, אל חולצות לפרסום: מדפיסים את המסר שרוצים על גבי החולצות, זה יכול להיות לוגו של חברה, או הסלוגן שלה ולפעמים משפט מחץ שמגדיר את מה שהעסק משווק. המסר "חי" ומתהלך ברחבי בכל העיר ואין מי שלא יראה את זה.

הדפסת חולצות לפרסום

כאשר באים להזמין חולצות לצרכי פרסום חשוב לשים לב למספר אלמנטים חשובים:

  • להתאים את הגופן לצבע החולצה כדי שיהיה בולט.
  • לבחור גופן בגודל מתאים כך שכולם יראו את הכיתוב בצורה ברורה.
  • להדפיס בצבע איכותי שישאר לאורך זמן על גבי החולצה.
  • לבחור מסר קליט וקצר שיוכלו לקרוא במהירות במהלך ההליכה ברחוב.
  • שיהיה תאום בין המסר לבין הכיתוב מבחינת העיצוב והמראה.

חולצות לפרסום של סנס טקסטיל

בחנויות הנבחרות אפשר להשיג חולצות לפרסומות של חברת סנס טקסטיל בדיוק עבור המטרה הזו. אנחנו מבינים כמה זה חשוב לעשות את הפרסום יעיל, ולכן משקיעים את כל האיכות בייצור חולצות לפרסום. חשוב לנו לעשות את ההדפסה בצורה איכותית, שהיא תשאר במיטבה גם אחרי זמן רב של שימוש, מצד שני אנחנו מוודאים שהפרסום אכן עונה על הדרישה ושהמסר יקלט.

לשם כך בחנויות יושבים עם הלקוח ושומעים ממנו מה בדיוק הוא צריך. מה המסר שהוא רוצה להעביר דרך חולצות לפרסום ומה הוא רוצה להגיד לקהל. אחרי שימוע מציעים דרכי ביצוע מתאימות ומוודאים שהתכנית אכן מתאימה.

כך אפשר לבחור גופן מתאים על גבי חולצות לפרסום, ומה יהיה הצבע השולט. יש לבחור את צבע החולצה כך שהגופן יהיה מספיק בולט. בסופו של דבר יוצאים מן החנות עם חולצות לפרסום מוצלחות ויעילות. כך שהפרסום עובד יפה, והמסר נקלט!

קראו עוד: חולצות טריקו בסיטונאות
קראו עוד: תלבושת אחידה

חזרה למאמרים