להזמנות 03-6816141
נגישות
  • ניווט מקלדת
  • צבעוניות חד-גוונית
  • צבעוניות הפוך
  • A-A-A
מאמרים
blog.jpg

חולצות פולו

חולצות פולו - המפגש בין הספורטיביות לאלגנטיות

אתה מוזמן לאירוע לא רשמי במיוחד, אך בכל זאת אתה מרגיש שמין הראוי שתלבש בגד מכבד כלשהו? בטח כבר פסלת את חולצת הבד או הטריקו הפשוטות והגינס הדהוי לא בא בחשבון. לפני שאתה מתייאש ובוחר בבגד שלא נראה לך הולם חולצת פולו לגבריםמספיק את האירוע, הן בגלל שהוא אלגנטי מדי או הן בגלל שהוא קליל ולא רשמי מדי, הכר את חולצת הפולו.

מה הן חולצות פולו?

את חולצת הפולו המציא טניסאי בשם רנה לקוסט, שחיפש בגד הולם ואלטרנטיבי ללבישה בעת המשחק. כיום חולצת הפולו כבר מותגה וניתן למצוא אותה בחברות רבות ושונות, מבדים שונים, באיכויות שונות, בצבעים שונים ועוד. אך מה שהכי חשוב לדעת על חולצת הפולו, שהיא חולצה שמצד אחד תהיה ספורטיבית, קלילה , נוחה ואוורירית ומצד שני היא מהווה בגד מספיק מכובד לכל מיני אירועים כאלו ואחרים, שללבוש חליפה כאשר אתה הולך אליהם, נראה לך מוגזם ומחויט מידה. חולצת פולו היא בהחלט הפתרון האידיאלי עבור כל אחד שמחפש את המראה האלגנטי והספורטיבי גם יחד.

כיצד ניתן לשלב את חולצת הפולו בהופעה?

ללבישת חולצת פולו יש מספר כללים בכדי שהמראה יראה מספיק מכבד מצד אחד ומספיק נוח מצד שני. ניתן ללבוש את חולצת הפולו מעל מכנס ברמודה קצר, ניתן ללבוש את חולצת הפולו עם גינס בשילוב נעליים יחסית אלגנטיות או סניקרס, כמו כן ניתן לשלב את חולצת הפולו עם מכנסיים אלגנטיות במקרה שאתם רוצים לשוות למראה את מקסימום האלגנטיות והרשמיות האפשרית שיש בבגד לא מחויט. יש להקפיד שחולצת הפולו תהיה מגוהצת, חולצות פולובכדי שהיא תשווה להופעה מראה מרשים.

היכן ניתן לרכוש חולצות פולו?

ניתן לקנות את חולצות הפולו במגוון מותגים ובמבחר חנויות. חולצת פולו של חברת "סנס טקסטיל" היא ללא ספק חולצה איכותיות ביותר. החברה מייצרת מבחר סוגי חולצות, ביניהם גם חולצות הפולו האיכותיות והנוחות. החולצות מיוצרות מבדים איכותיים, הן מרשימות, אווריריות, נוחות, ספורטיביות ומעניקות לכל מראה פן שובב מצד אחד ומצד שני פן יותר מחייב ורשמי. חברת סנס טקסטיל מומחית בייצור חולצות במבחר צבעים ודגמים והיא תספק לך את הסחורה האיכותית ביותר שיכולה להיות. את החולצות ניתן לרכוש בחנויות הפרטיות והנבחרות.

אז אל תתלבט! פנה עוד היום אל אחת החנויות הנבחרות ורכוש את חולצת הפולו שאתה חייב שתהיה לך בארון! סנס טקסטיל תספק לך את החולצה האיכותית והיפה ביותר, בהתאם לצבע ולסגנון שתבחר.
חולצות פולו- סנס טקסטיל.

חזרה למאמרים