להזמנות 03-6816141
נגישות
  • ניווט מקלדת
  • צבעוניות חד-גוונית
  • צבעוניות הפוך
  • A-A-A
מאמרים
blog.jpg

חולצות טריקו

אתה הכי יפה כשנוח לך!

עולם האופנה הוא עולם מורכב, התובע מכל מי שרוצה להיות שייך אליו, להתלבש על פי קודים מסוימים, נשים וגברים רבים יודעים שבעולם האופנתי, ישנם כללים כיצד להתלבש. מה נכון ללבוש לכל אירוע, מה לא נכון ללבוש. עם איזה בגד אסור להראות את עצמך בפגישות עבודה ועם איזה בגד אפשר ללכת לאירוע, בהתאם לאופיו, אירוע ערב או אירוע בוקר ועוד. אך בעולם האופנה ישנם מספר פריטים, שיהיו רלוונטיים תמיד בכל ארון, ויתאימו להמון סגנונות לבוש. אחד מהפריטים הללו נקרא חולצות טריקו.

מהי חולצת טריקו?

חולצת טריקו היא חולצה המתאימה מעצם אופי החומר שממנו היא עשויה, לכל עונה וכל מזג האוויר. חולצת הטריקו יכולה להיות חולצה חלקה, במקרה ואתה מעוניין להתאים אותה להופעה שקטה וסולידית המתאימה לבילוי משותף עם חברים, או כל אירוע לא רשמי אחר. חולצת טריקו יכולה להיות גם בעלת הדפסים רבים ושונים, הדפסים זועקים יותר, עדינים יותר, בצבעים  בהירים או כהים והכול בהתאם לסוג המקום שאתם הולכים אליו, ולסוג הבגד שאתם חושבים שיהווה הופעה מספיק הולמת עבור אותו מקום או אירוע.  חולצות טריקו הן נוחות ומעוצבות באופן ספורטיבי וקליל. אם אתה אדם שמצד אחד רוצה להראות טוב ומצד שני לא מוכן להתפשר על הנוחות, אתה חייב לרכוש מספר חולצות טריקו, שיהיו בארון הבגדים שלך ויתנו לך מענה לבושי הולם, לכל מקום שתלך אליו. את החולצה ניתן ללבוש בימי הקיץ החמים בשל העובדה שהיא קלילה, ומצד שני ניתן ללבוש גם מתחת לקפוצ'ון בימים קרים יותר.

היכן ניתן לרכוש חולצות טריקו?

חולצות טריקו ניתן למצוא בכל חנות בגדים, הן אם היא חנות בגדי מותגים ומעצבים, והם אם היא חנות פושטית ועממית יותר. אך אם אתם מחפשים חברה המתמחה בייצור חולצות טריקו, בכל מידה, בכל צורה, בכל סגנון ובכל צבע, הכירו את החולצות של "סנס טקסטיל". ניתן למצוא בחנויות חולצות יומיומיות פשוטות או חולצות יותר חגיגיות ורשמיות, והכל בנוחות מרבית. קיים מגוון ענק של חולצות סנס טקסטיל בחנויות הנבחרות באיכות בלתי מתפשרת.

חזרה למאמרים