להזמנות 03-6816141
נגישות
  • ניווט מקלדת
  • צבעוניות חד-גוונית
  • צבעוניות הפוך
  • A-A-A
בלוג

חולצות בית ספר - הרבה יותר מאשר מוצר פרסום

מיתוג נמצא בימינו בכל מקום. חולצות בית ספר, אותו מוצר שמהווה חלק בלתי נפרד מהנוף שלנו, בבקרים כשהילדים הולכים לבית הספר או בשעות הצהריים כשהם חוזרים וממלאים את הרחובות, הן דוגמה חיה לכך. נכון, אין מסובר במיתוג הקלאסי, זו לא פרסומת למוצר מסחרי בטלוויזיה, אבל עדיין אין להקל בחשיבותו. מדובר במיתוג לכל דבר, ועל כך אי אפשר לערער.

מה הקשר בין מוצר פרסום ובין חולצות בית ספר?

על פניו, חולצות בית ספר נשמעות כמו עניין שנמצא עולמות הרחק מאותם מוצרי פופ אהובים, שכמובן כבודם במקומם מונח. מה בין בקבוקי מים ממותגים ובין חולצות בית ספר? תתפלאו, הרבה יותר מכפי שנראה במבט ראשון.
בין אם מדובר בשי נחמד ומשמח הנושא עליו את הלוגו של חברה מסחרית, ובין אם מדובר בבגד שתלמיד בית ספר ילבש לאורך כל יום הלימודים, הרצון הבסיסי הוא אותו רצון בסיסי – איכות.

לגמרי לגיטימי לרצות שהאיכות תהיה חסרת פשרות. שהמכונה שתטביע את הלוגו של בית הספר תהיה כזו שהותאמה מבעוד מועד למלאכה ותקלע בול למאפיינים של בד טריקו. לגמרי לגיטימי לרצות שהלוגו יישאר איתן, יציב וברור גם לאחר אי-אילו כביסות. לגמרי לגיטימי לרצות שהמגוון של הלוגואים שאותם תוכלו למצוא בחנות, יכלול בתוכו גם את בית הספר בו לומד הילד שלכם.

אבל, אם חושבים על זה אפילו יותר לעומק, מבינים עוד משהו. הרבה מעבר לפרקטיקה, בחולצת בית ספר מסתתר מסר נוסף, מעניין ומעורר מחשבה. עמוק יותר, אם תרצו. זהו המיתוג.

אם חושבים על זה, אפילו חולצת בית ספר היא מוצר פרסום

לא תאמינו עד לאן מוצר פרסום יכול להביא אתכם. למען האמת, אם חושבים על זה רגע, אפילו חולצת בית ספר תמימה יכולה לשמש כשטח פרסום, או ליתר דיוק, שטח מיתוג. לא במלוא מובן המילה, כמובן, אבל שטח שבו מופיע שם בית הספר, והילד שלובש את החולצה (לאו דווקא בין כותלי בית הספר. אפילו כשהוא הולך ברחוב ללימודים או בחזרה מהם) מעורר סקרנות אפילו מבלי משים. הוא מספר סיפור, "אני הולך לבית הספר הזה והזה" ונושא אותו עליו. באופן אוטומטי, בית הספר משדר עוצמה, איכות, גאוות יחידה, ואלו מספרים את כל הסיפור.

כמובן שכמו כל מוצר פרסום, יהיה אשר יהיה, איכות היא לא דבר שמתפשרים עליו. לגמרי מובן לרצות איכות גבוהה ככל הניתן, וכמובן שהחולצה תשרוד במשך זמן רב. תרצו שהבד יהיה נעים ורך על הגוף, וכמובן שהלוגו לא יתפקע וייקרע עם כל כביסה במכונה (כי בינינו, מי מאיתנו לא חווה את זה?). אנחנו בפז"ם מאמינים בכל הלב, ומקפידים הקפדה יתרה על כל מוצר שאנחנו מטביעים עליו, ולגמרי רואים את זה.