להזמנות 03-6816141
נגישות
  • ניווט מקלדת
  • צבעוניות חד-גוונית
  • צבעוניות הפוך
  • A-A-A
מאמרים
blog.jpg

הדפס על חולצות

כאן עושים הדפס על חולצות בצורה הכי יפה שיש! 
כל מי שעשה פעם הדפסה על חולצות, חווה בודאי אכזבות. כי יש הרבה מקומות בהם עושים הדפסים אבל בצורה מאד לא מקצועית שלא נראית טוב. ההדפס לא מקצועי, הכיתוב לא ישר, החולצה לא איכותית והכל דוהה אחרי זמן קצר. זה קורה כאשר לא מבררים קודם איפה לעשות את ההדפס.

הדפס על חולצות עושים על ידי מכונת הדפסה בעזרת חומרי צבע איכותיים. ראשית כל בוחרים על ידי תוכנת מחשב את צורת ההדפסה, מה רוצים לכתוב, באיזה גופן להשתמש, מה יהיה הגודל והצורה ואחר כך בוחרים צבע או רקע למילים. אפשר להדפיס על גבי כל סוג של חולצה, חולצות בד, חולצות טריקו (שעשויים כותנה) ואפילו חולצות חורף. אם צבע ההדפסה הוא איכותי ומעולה הוא יחזיק מעמד על כל סוגי הבגדים שמביאים להדפסה.

יש כאלה שקונים חולצות במקום מסוים ורוצים להדפיס עליהם כיתוב כלשהו. אפשר לבצע את ההדפסה על כל בגד בתנאי שהוא מתאים להדפסה ותופס את הצבע היטב. אם רוצים ניתן לרכוש את החולצה במקום בו מבצעים את ההדפס על אותן חולצות, עושים זאת בחנויות פרטיות עם חולצות של סנס טקסטיל.

הדפס על חולצות סנס טקסטיל - האיכות מעל הכל

חולצות אמריקאיות - פלטפורמה פופולארית להדפסחשוב לבצע הדפס בחנויות על גבי חולצות של חברת סנס טקסטיל, שיעשו את העבודה בצורה מקצועית. כי יש להקפיד שההדפס יחזיק מעמד ויראה יפה גם אחרי הרבה זמן של שימוש. זה חשוב במיוחד אם מחפשים הדפסים על חולצות בכמות גדולה כמו עבור משתתפים באירוע גדול או חולצות לתלמידים של מוסד לימודים מסוים. חשוב שכל החולצות תהיינה איכותית, שכל ההדפסות יעשו בצורה מקצועית. שכולם יקבלו בסופו של דבר חולצה איכותית שיוכלו להשתמש בה ולהנות ממנה לאורך זמן רב.

איפה עושים הדפס על חולצות?

בחנויות שמבצעים בהם הדפס על החולצות של סנס טקסטיל, אפשר להיות בטוחים כי ההדפסות הם הכי מעולות עם מקסימום תוצאות. עם החולצות הללו אפשר לגוון בסוג ההדפסה, להשתמש באיזה צבע שרוצים, לבחור גופנים שונים של כיתוב ולהחליט לשלב גם תמונה.

למה דווקא הדפס על חולצות של סנס טקסטיל?

• כי בחנויות יש הרבה נסיון עם הדפסים על חולצות של סנס טקסטיל.
• כי החולצות האלה שעושים עליהם הדפס הם איכותיות ויפות.
• כי בחנויות מאפשרים לשלב כל מה שרוצים במהלך ההדפס - כיתובים, ציורים, תמונות.
• כי בחולצות נשמר ההדפס לאורך שנים גם אחרי כביסות ואחרי שימוש רב.
• כי הרבה לקוחות מעדיפים את החנויות שמוכרות סנס טקסטיל בגלל המחיר ובגלל התוצאות!

קראו עוד: הדפסה על חולצה

חזרה למאמרים