להזמנות 03-6816141
נגישות
  • ניווט מקלדת
  • צבעוניות חד-גוונית
  • צבעוניות הפוך
  • A-A-A
מאמרים
blog.jpg

הגיע הזמן לצייד את הילד שלכם לבית הספר

מה עוד לא נאמר על תלבושת אחידה? סביר להניח שאתם זוכרים את עצמם בימים בהם אתם הייתם תלמידים בבית הספר, איך הרגשתם כשלבשתם חולצות לבית הספר מדי בוקר, בדרך לכיתה. אולי באותו רגע אתם לא הרגשתם הכי שמחים ומרוצים בעולם (הייתם מעדיפים לוותר על יום הלימודים לטובת בוקר במיטה או בוקר עם החבר'ה), אבל עמוק בלב שמחתם. היה נחמד לראות את כל החברים באותו בגד. היה נחמד לדעת שאתם חלק ממשהו שגדול מכם, מחוויה גדולה ומלכדת.

הדפסה על חולצה - זה עד כדי כך פשוט

נכון, יש הרבה מקומות בהם אפשר להצטייד בחולצות לבית ספר, אבל אם בהדפסה על חולצה עסקינן, אף אחד לא עושה את זה טוב ופשוט כמו סנס טקסטיל.

הכל מתחיל בצוות לעניין. הצוות שלנו כבר הדפיס מאות חולצות, אולי אפילו אלפים, והם עושים את זה במיומנות שיא. בעצם, אין דבר יותר פשוט מאשר להגיע אלינו, להגיד מה המידה ומה שם בית הספר של הילד או הילדה, ולצאת מצוידים במספיק חולצות, כך שלאורך כל החודשים הקרובים, יש לכם דאגה אחת פחות. יש לכם מלאי של חולצות לבית הספר. יותר מזה – תוכלו להתייצב אצלנו עם הילד או הילדה, וגם אם הם לא יודו, עמוק בפנים הם ישמחו שלמחרת הם יתייצבו לבית הספר עם חולצה חדשה לחלוטין.

חולצות להדפסה - אבל אף אד לא עושה את זה טוב כמונו

לא לחינם הקלישאה אומרת "איכות זו לא מילה גסה". כשמדובר בחולצות להדפסה, כלומר חולצות שהילד או הילדה שלכם ילבשו מדי יום ביומו במשך שעות ארוכות, אי אפשר להתפשר. רק הטוב ביותר עובר, לא פחות מזה.

לפני שתבחרו מקום של הדפסה על חולצה, טבעי שתרצו כותנה נושמת, כזו שתהיה רכה ונעימה על הגוף, כזאת שלא תכביד ותתאים בדיוק לחום הישראלי היוקד (כן, רק תחשבו על הילד שזה עתה סיים משחק כדורגל סוער בהפסקה ועכשיו צריך לשבת עם החולצה המיוזעת עד סוף היום). טבעי שתרצו שהסמל של בית הספר לא ייקרע וייפגם עם הכביסות, וגם הצבע יישאר חי וחד בסוף השנה, ממש כמו בתחילת השנה. תרצו לדעת שלילד שלכם נוח ונעים עם החולצה, שלא יתלונן ושלא ירגיש שלא בנוח.

חולצות להדפסה הן הסיבה שאנחנו בסנס טקסטיל אוהבים את העבודה שלנו. ילדים מכל קצוות העיר מגיעים אלינו עם הוריהם כדי להצטייד בחולצות ולהדפיס עליהן, במקום הכי אמין ומוכר, ובאיכות חסרת פשרות. 

חזרה למאמרים