להזמנות 03-6816141
נגישות
  • ניווט מקלדת
  • צבעוניות חד-גוונית
  • צבעוניות הפוך
  • A-A-A
מאמרים
blog.jpg

גופיות

הכי נוח הכי נעים גופיות של סנס טקסטיל!
גופיות הם בגד גוף שכל אחד לובש, ומה שהכי חשוב לנו הוא שיהיה נוח ונעים. במאמר שלפנינו נסביר למה משמשים גופיות לאנשים, ומה צריך לשים לב כאשר רוכשים גופיות לשימוש.

גופיות איכותיות

כל אחד לובש גופיות על גופו וזה מתחיל מגיל קטן מאד. כבר כשהתינוק נולד הדבר הראשון והבסיסי של הציוד שצריך בשבילו עוד לפני שמדברים בכלל על ביגוד - זה גופיות. כי גופיות עוטפים את הגוף ונלבשים בתור בגד תחתון, זה מה ששומר עלינו בחום וגם בקור ולכן אף פעם לא נוותר על פריט הלבוש הזה.
מסיבה זו חשוב כל כך לבחור גופיות איכותיות ומסוג מעולה, שיהיו לנו נוחות ושיחזיקו מעמד גם אחרי הרבה כביסות.
בגלל שמדובר על בגד שמלבישים באופן קבוע והוא צמוד לגוף, הרי הגופיות עוברות כביסות לעיתים קרובות מאד. עליהם להיות עשויות מבד מעולה ואיכותי, כזה שיראו יפה גם אחרי זמן רב של שימוש.

סוגים של גופיות

גופיות מלבישים כל השנה מתחת לבגדים אבל יש הבדל בין סוגי הגופיות השונות בהתאם לגיל ובהתאם למזג האויר בחוץ.
תינוקות קטנים לובשים גופיות גוף שמכסים את כל הגוף שלהם. בדרך כלל בשתי חלקים - חלק אחד הכולל שרוולי ידיים וגוף, והחלק השני נקרא רגליות. בצורה כזו הם מכוסים בכל מקרה בצורה נעימה.
ילדים גדולים יותר לובשים גופיות על גופם בהתאם לעונות השנה - בקיץ הם לובשים גופיות עם כתפיות שאין להם שרוול ובחורף הם לובשים גופיות עם שרוול ארוך להגנה מפני הקור שבחוץ. גם אנשים מבוגרים לובשים באופן דומה - גופיות קצרות בקיץ וגופיות ארוכות בחורף.
סוג הבד של הגופיות שונה גם הוא בהתאם לעונות השנה: בקיץ נלבש גופיות עשויות בד כותנה דק שיספוג על הזיעה, ובחורף נלבש גופיות פלנל שהם גם מחממות ומוסיפות עוד שכבה.
כן נמצא בנפרד גופיות לנשים, גופיות לגברים, גופיות לילדים לבנים ולבנות.

גופיות של סנס טקסטיל

חברת סנס טקסטיל מייבאת חולצות בית ספר, תלבושת אחידה וגופיות מכל הסוגים מהסוג המשובח והאיכותי ביותר ומוכרת אותם בחנויות הפרטיות. כאשר לובשים את הגופיות שלנו מרגישים את הנוחות שלהם כבר בפעם הראשונה, ואת המגע המלטף והנעים. חשוב לנו להגדיש כי גופיות של סנס טקסטיל עשויות חומר איכותי כך שהם נשארות במצב מצוין גם אחרי זמן רב של שימוש כאילו עכשיו קנו אותם. אפשר לכבס ולהלביש את הגופיות הללו ללא הגבלה ועדיין להנות מהם עוד ועוד בלי שהם יתבלו במהרה. כל הגופיות עשויות מבד כותנה איכותי שאפשר לכבס בחום גבוה במכונת כביסה ללא שום חשש!
נסו עכשיו ותהנו גם אתם!

חזרה למאמרים